Hotel****Arka Medical Spa

Apartament 723a

Apartament 723a

Apartament 723b

Apartament 723b

Apartament 503

PRYWATNE APARTAMENTY Hotel **** Arka Medical SPA

Apartamenty Kołobrzeg, w Hotelu Arka Medical spa. Widok na Morze blisko plaża Apartamenty Kołobrzeg położone 50m. od plaży luksusowe apartamenty w zdecydowanie najlepszych lokalizacjach w hotelu. Hotel Arka Medical spa ul. Sułkowskiego 11 Kołobrzeg Apartament 503, 723A, 723B – to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok.

Kompleks hotelowy zlokalizowany jest w Kołobrzegu, na skraju parku uzdrowiskowego, w pierwszej linii brzegowej, 50 metrów od morza z dala od zgiełku miasta i posiada własne molo i plażę. Cisza, spokój i piękna natura na wyciągnięcie dłoni tylko u nas za niewygórowaną cenę. To miejsce przeznaczone dla osób pragnących wypoczywać wśród zieleni, w pobliżu piaszczystych brzegów bałtyckiego morza i jego cichym szumie fal. Apartamenty są częścią kompleksu sanatoryjno – hotelowego.

Znajduje się tu jedyna w Kołobrzegu kawiarnia z podestem obrotowym Panorama Cafe, mieszcząca się na 11 piętrze Arka Medical SPA, z której można podziwiać piękne zachody słońca. Wypoczywając w naszych apartamentach będą mogli Państwo korzystać z bazy zabiegowo – rehabilitacyjnej, centrum kosmetologii i odnowy biologicznej oraz basenów ze słoną wodą…. W wolnych chwilach proponujemy Państwu kino i teatr i wiele innych ciekawych atrakcji na terenie całego kompleksu. Kołobrzeg Apartamenty.    ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK

Hotel **** Arka Medical SPA